Loading…

Therren me thikë dy vëllezër nga tre persona: Të gjithë të mitur

  • 02/06/2021 | 09:38

Therren me thikë dy vëllezër nga tre persona: Të gjithë të mitur

Dy vëllezër (të mitur) nga Suhareka, kanë kërkuar ndihmë në QKUK pasi janë therrur me thikë nga tre persona, sipas raportit të policisë, shkruan Gazeta Metro.


Dy vëlleëzrit thanë se ishin sulmuar fizikisht dhe therur me thikë nga tre meshkuj gjithashtu të mitur.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar, dhe liruar me urdhër të prokurorit.

‘’ Rr. Brigada-123, Suharekë 01.06.2021 – 12:05. Ankuesit meshkuj kosovarë të mitur (vëllezër) kanë kërkuar ndihmë mjekësor QKMF, pasi që ishin sulmuar fizikisht dhe therur me thikë nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë (të mitur). Është arrit të arrestohet njëri nga të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.  ‘’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë