Loading…

Therren me thika dy persona në Nerodime të Ferizajt

  • 17/10/2019 | 15:57

Therren me thika dy persona në Nerodime të Ferizajt

Dy persona janë therrur me thikë në fshatin Nerodime të Komunës së Ferizajt, shkruan Gazeta Metro.


Një lexues i Metros ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, dhe sipas banorëve bëhet fjalë për dy persona nga një Jerzerci që janë përleshur mes vete, ndërsa nuk dihet për lëndimet që kanë marrë.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Gazeta Metro, do t’ju mbajë të infomuar…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë