Loading…

Therje me thikë në Prishtinë

  • 15/01/2017 | 14:35

Therje me thikë në Prishtinë

Policia ka njoftuar se disa persona kanë therur me thikë një djalë, ngjarja ka ndodhur në Prishtinë .


“Raportohet se katër të dyshuar të pa njohur, për arsye të pa njohura kanë sulmuar me një mjet të prehtë (Thikë) viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar”, thuhet tutje në raportin e policisë. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë