Loading…

Therje me thikë në Prishtinë

  • 03/02/2017 | 09:46

Therje me thikë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, i cili ka sulmuar me thikë një person tjetër.


Krejt kjo ka ardhë sipas një mosmarrëveshje që kanë pasur palët ndërmjet vete. I theruri me thikë, sipas Policisë së Kosovës ka marrë lëndime të rënda trupore.

Lajmërohet se i lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe po merr trajnimin mjekësorë.

Ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë