Loading…

Theren me thikë dy persona në Prishtinë, dërgohen për trajtim në QKUK

  • 12/06/2021 | 09:50

Theren me thikë dy persona në Prishtinë, dërgohen për trajtim në QKUK

Dy person janë therur me thikë në rrugën “Bahri Falziu” në kryeqytet.


Viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“Është raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje dy viktimat meshkuj kosovarë janë sulmuar me thikë nga disa persona të dyshuar të cilët gjenden në arrati. Viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë