Loading…

Theren me thikë dy persona në Pejë

  • 17/10/2018 | 22:35

Theren me thikë dy persona në Pejë

Një zënkë mes dy të rinjve që ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Pejë ka përfunduar duke e therur njëri-tjetrin me thikë.


Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 18:20, Policia është njoftuar se në afërsi të Stadiumit të Qytetit të Pejës ka ndodhur një zënkë mes dy të rinjve, ku si pasojë të dy kanë therur njëri-tjetrin më thikë”.

Rugova ka deklaruar se të dy personat janë dërguar për mjekim në Pejë, ku njëri prej tyre më pas është dërguar me autoambulancë për në QKUK.

Sipas tij, të dy janë jashtë rrezikut për jetë. Po ashtu ai bëri të ditur se hetuesit po merren me zbardhjen e motivit të zënkës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë