Loading…

Thanë se e di kush e vrau kolonel Krasniqin, reagon Fatos Klosi

  • 26/09/2018 | 08:01

Thanë se e di kush e vrau kolonel Krasniqin, reagon Fatos Klosi

Emri i Fatos Klosit është përmendur si dikush që kishte gisht në vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit.


Bashkëpunëtorët e kolonel Krasniqit thonë se ai e di shumë mirë kush e ka vrarë, ndërsa ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, pak kohë më parë tha se Klosi ka gisht në vrasjen e tij, transmeton gazetametro.net

Por, në një prononcim për Dukagjinin, Fatos Klosi ka mohuar se di kush e ka vrarë kolonel Krasniqin dhe se ka gisht në vrasjen e tij.

Ai thotë se nëse dikush di më shumë për mua në lidhje me vrasjen e Krasniqit, le të flet. Klosi thotë se ata që flasin për të, po gënjejnë.

“Jam akuzuar edhe zyrtarisht. Pra nëse dikush di më shumë për mua se qysh e tek për vrasjen le të flasin. Unë nuk kam asgjë për të thënë, unë si të gjithë të tjerët e mora vesh për ngjarjen pasi ndodhi. E hetuam, u përpoqëm të hetojmë me policinë. Pra ata që flasin gënjejnë, përgjigja ime është e thjeshtë, gënjejnë”, ka thënë Klosi.

Ai ka shtuar se nuk ka ndonjë version të vetin për vrasjen e Ahmeti Krasniqit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë