Loading…

Thaçin e Haradinaj bëhen bashkë te ministri për festë

  • 01/04/2018 | 14:56

Thaçin e Haradinaj bëhen bashkë te ministri për festë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi së bashku me Kryeministrin e vendit, Ramush Haradinajn kanë shkuar për të festuar te vendlindja e Ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj pra në qytetin e Gjakovës me rastin e  Pashkëve.

Ndonëse kohëve të fundit pati shumë zhvillime politike, të njëjtit  sot shihen të jenë në disponim të mirë teksa festojnë.

 

 

Sipas disa fotografive që ka arritur t’i sigurojë “Indeksonline” aty shihen në një tryezë të përbashkët duke festuar, Thaçi, Haradinaj, Lekaj dhe disa të tjerë.

Kësisoj, besimtarët katolikë sot festojnë ditën e Pashkëve. Për nder të kësaj feste sot në Kosovë mbahen një varg aktivitetesh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë