Loading…

Thaçi: Vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris

  • 21/04/2017 | 09:12

Thaçi: Vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris

Presidenti  i Kosovës Hashim Thaçi ka shpehur ngushllime për vikatimat e sulmit terrorist në kryeqytetin francez,


Thaçi përmes një publikimi në rrjetin social Twiter, ka theksuar se vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris

“Në mendjet tona i kemi policët e vrarë sonte në Paris. Vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris”, ka shkruar presidenti.

Mbrëmë rreth orës 21:00 një oficer policie është qëlluar për vdekje dhe një tjetër është plagosur rëndë nga dy persona të armatosur me kallashnikovë në bulevardin qëndror “Champs Elysees” të Parisit, dhe gati vetëm një orë pas sulmit ISIS e merr përgjegjësinë për këtë sulm./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë