Loading…

Thaçi thumbon Vucicin: Ti je njeri i dramave (Video)

  • 24/01/2017 | 23:13

Thaçi thumbon Vucicin: Ti je njeri i dramave (Video)

Raportetet e tensionuara në mes të Kosovës dhe Serbisë, janë vërejtur edhe para takimit të përbashkët në mes të presidentëve dhe kryeministrave të dy vendeve, që po mbahet në Bruksel, me ndërmjetësim të shefes së diplomacisë Europiane, Federica Mogherini.


Kur, përfaqësuesja e BE’së fton për një fotografi të përbashkët, presidentët Thaçi e Nikolic dhe Mustafa e Vucic, ky i fundit duket se refuzon, trasnemton gazetametro.net.

Më pas kur Vucic, afrohet, Thaçi i drejtohet atij duke i thënë se ‘Ju jeni njeri i dramave’ në gjuhën angleze, siç edhe mund ta shihni në videon më poshtë. /gazetametro.net

Dëgjojeni me vëmendje në video nga minuta 0:40:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë