Loading…

Thaçi shkon për përhajër te Mustafa

  • 12/11/2016 | 12:59

Thaçi shkon për përhajër te Mustafa

Presidenti Hashim Thaçi sot me mëngjes ka qenë për vizitë në shtëpinë e kryeministrit Isa Mustafa.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se ish-shefin e tij në qeveri e ka vizituar për t’i uruar martesën e djalit.

“Sot isha në vizitë tek familja e kryeministrit Mustafa. Pata kënaqësinë ta përgëzoj për martesën e të birit. Çiftit i urova jetë të lumtur bashkëshortore”, ka shkruar Thaçi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë