Loading…

Thaçi për Agim Bahtirin: Veç mos të na e sjell Cecën e Lepa Brenën

  • 20/10/2018 | 22:38

Thaçi për Agim Bahtirin: Veç mos të na e sjell Cecën e Lepa Brenën

Presidenti Hashim Thaçi ka ironizuar me paralajmërimin e kryetarit të Mitrovicës Agim Bahtiri, lidhur me paralajmërimin e këtij të fundit, se në inaugurimin e hapjes së urës që lidhë dy pjesët e qytetit, do të performojë këngëtarja e njohur botërore, Shakira.


Besim Dina në emisionin e tij e ka pyetur Thaçin, nëse Bahtiri e ka pasur fjalën për sharkia, apo Shakirën, shkruan gazetametro.net

Thaçi ka thënë vetëm mos të na e sjell këngëtaret serbe, Cecën apo Lepa Brenën, e a bëhet fjalë për Shakirën a po sharkiat, s’ka shumë rëndësi. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë