Loading…

Thaçi nis ndryshimet

  • 21/11/2016 | 21:55

Thaçi nis ndryshimet

Ndër punët e para që e kishte përmendur se do t’i inicionte sapo qe ngjitur në krye të shtetit, Hashim Thaçi ishte ndryshimet në Kodin Penal dhe të Procedurës Penale, transmeton koha.net.

Zyra e tij, të hënën mbrëma ka njoftuar se nesër (e martë), në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në takimin e parë të grupit punues për plotësim-ndryshimin e Kodit Penal dhe të Procedurës Penale, të organizuar nga Ministria e Drejtësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë