Loading…

Thaçi nga Brezovica:I përkushtuar që të sjellim investime në margaritarin e Ballkanit

  • 06/02/2017 | 15:05

Thaçi nga Brezovica:I përkushtuar që të sjellim investime në margaritarin e Ballkanit

Presidenti i vendit, Hashim Thaçin, ka vizituar Brezovicën, prej nga edhe shfaqi përkushtimin e tij për punë dhe investime në qendrën e skijimit.

“Pasi që nënshkrova Ligjin për Investime Strategjike, vizitova Brezovicën, margaritarin e Ballkanit”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook, transmeton gazetametro.net.

hashim-thaci-ne-brezovice

‘Kalova ditë të bukur në skijim dhe pata takim pune me stafin e Qendrës së Skijimit”, ka vazhduar tutje ai.

“Jam i përkushtuar që bashkërisht të punojmë, të sjellim investime dhe Qendrën e Skijimit ta bëjmë atraktive për këtë pjesë të Evropës”, përfndoi ish-kreu i PDK-së. /gazetametro.net.

thci-skijim

hasgim-thaqi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë