Loading…

Thaçi në pullën postare të Turqisë (Foto)

  • 31/12/2016 | 08:50

Thaçi në pullën postare të Turqisë (Foto)

Vizita e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, në Turqi duket se po pritet mirë, dhe jo vetëm nga intitucionet turke, shkruan Gazeta Metro.


Siç shihet në fotografinë e siguruar nga Gazeta Metro, kësaj radhe, presidenti kosovar ka zënë vend edhe në pullën postare të Turqisë. Dhe e tërë kjo, thuhet se po ndodh në shenjë respekti për vizitën e Thaçit atje.

Ndryshe, Thaçi u prit nga homologu i tij turk, Erdogan, me një ceremoni të lartë shtetërore./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë