Loading…

Thaçi, mirënjohës për të gjithë ata që kanë sakrifikuar

  • 16/02/2017 | 19:18

Thaçi, mirënjohës për të gjithë ata që kanë sakrifikuar

Presidenti i vendit Hashim Thaçi sapo ka publikuar disa fotografi nga pritja shtetërorë për Ditën e Pavarësisë.


I rrethuar me shumë personalitete të ndryshme, vendorë e ndërkombëtarë presidenti ka shkruar edhe ca fjalë për këtë ditë.

“Në pritjen shtetërore për Ditën e Pavarësisë, me shumë miq vendorë e ndërkombëtarë, që çdo ditë japin kontribut për forcimin e shtetit tonë. U jemi mirënjohës të gjithë atyre që kanë punuar dhe sakrifikuar për këtë ditë. Kujtimi për ta do të jetë gjithmonë udhërrëfyes për ne. HTH”, ka shkruar Presidenti në profilin e tij në Facebook. /gazetametro.net

hashim-thaci-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë