Loading…

Thaçi: Me Hashima, Ramusha e Behgjeta nuk na pranon NATO e BE |VIDEO

  • 17/10/2018 | 08:27

Thaçi: Me Hashima, Ramusha e Behgjeta nuk na pranon NATO e BE |VIDEO

Presidenti i Kosovës quhet Hashim, kryeministri Ramush e kryediplomati Behgjet.

Me këta emra zor se i pranon NATO e Bashkimi Europian.

Këtë pengesë që e kanë kosovarët për tu integruar në Europë e tregoi vetë presidenti Hashim Thaçi në emisionin Oxygen të Besim Dinës.

Kronika në vazhdim tregon disa detaje nga ky emision që nis sezonin e ri të shtunën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë