Loading…

Thaçi i shqetësuar me sulmet terroriste

  • 08/01/2017 | 15:57

Thaçi i shqetësuar me sulmet terroriste

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se është i shqetësuar me modelin e sulmeve terroriste, i fundit ka ndodhur sot në Jerusalem ku sulmuesi ka përdorur kamionin për të vrarë njerëz.


“Një tjetër sulm vdekjeprurës pas përdorjes së kamionit, tash në Jerusalem”, ka shkruar ai, transmeton gazetametro.net

“Jam i shqetësuar me modelin e sulmeve terroriste, dialogu nuk ka alternativë”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë