Loading…

Thaçi e Mustafa në disponim më të mirë se Nikolic e Vucic (Video)

  • 01/02/2017 | 23:54

Thaçi e Mustafa në disponim më të mirë se Nikolic e Vucic (Video)

Në Bruksel sonte është mbajtur takimi i dytë i nivelit të lartë në mes të Prishtinës dhe Beogradit.

Në videot e publikuara nga zyra e Përfaqësueses së Lartë për Politikë të Jashtme të BE’së, gjatë pritjes së delegacioneve nga Beogradi dhe Prishtina, shihet se këta të fundit duken në humor më të mirë se sa homologët e tyre, përcjell gazetametro.net.

Thaçi shihet teksa komunikon ngrohtë dhe i buzëqeshur me Federica Mogherinin.

Ndërsa ajo që bie në sy gjatë takimit të delegacionit serb me Mogherinin, Nikolic e puthë atë në traditën serbe, tri herë në faqe, duke bërë që nikoqirja të ngatërrohet për një moment. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë