Loading…

Thaçi e merr te Erdogani edhe ambasadorin e ardhshëm të Turqisë

  • 29/12/2016 | 15:35

Thaçi e merr te Erdogani edhe ambasadorin e ardhshëm të Turqisë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi gjatë vizitës që është duke zhvilluar në Turqi, me vete ka marrë edhe ministrin e Administratës Publike Mahir Yagcilar.

Prezenca e tij shihet edhe në këtë fotografi që ka siguruar gazetametro.net, teksa presidenti Thaçi merr çmimin Doktor Nderi.

Gazetametro.net kishte raportuar më herët se emri i ministrit Yagcilar është përmendur si kompetent për ambasador të Kosovës në Turqi.

Me prezencën e tij krahas Thaçit kjo si duket po forcohet edhe më shumë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë