Loading…

Tha se u rrah nga djemtë e axhës, familjari i reagon Hysni Rexhajt: Rrenc, mashtrues, ma ke zaptuar tokën

  • 05/06/2021 | 09:55

Tha se u rrah nga djemtë e axhës, familjari i reagon Hysni Rexhajt: Rrenc, mashtrues, ma ke zaptuar tokën

Hysni Rexhaj nga Gjakova, ditë më parë tha se është rrahur nga kushërinjtë e tij, mirëpo këta të fundit e kanë mohuar publikisht në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro.


Hasaj tregoi në detaje momentin kur ndodhi e gjithë ngjarja. Ai po pretendon se është rrahur nga djemtë e axhës së tij. Nga dhimbjet e shumta që kishte, përmes ndihmës së shpejtë u drejtua për në spital, aty ku qëndroi për tre ditë radhazi.

Mirëpo, në një artikull që u publikua dje për rrahjen e Rexhajt, ka reaguar një familjar i tij i cili thotë se Hysni Rexhaj është mashtrues dhe gënjeshtar. Ai thotë se hapësira ku Rexhaj e ka kopshtin zoologjik është e zaptuar nga ai.

Kujtojmë, që Hysni Rexhaj nga Gjakova mban një numër të madh të kafshëve në shtëpinë e tij, të cilën tash e disa vite e ka kthyer në një kopsht zoologjik./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë