Loading…

Tha se e dëshiron në finale, pas eliminimit të Monikës Fifi bën këtë postim

  • 12/02/2022 | 13:27

Tha se e dëshiron në finale, pas eliminimit të Monikës Fifi bën këtë postim

Këngëtarja ditën e djeshme shprehu preferencën e saj për dy banorë e që ishin Donaldi dhe Monika.


Fifi tha se i dëshiron të dy në finale.

Megjithatë, ish-banores nuk iu plotësua dëshira, për faktin se aktorja, Monika Lubonja u eliminua mbrëmë.

Ndërsa, sot Fifi ka ndarë një imazh në Instagram bashkë me Monikën dhe vajzën e saj. “Ju du”, shkroi Fifi në mbishkrim duke iu bërë tag.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë