Loading…

Tezja e Kiarës ka disa fjalë për dasmën e mbesës në BB Vip

  • 03/02/2023 | 09:07

Tezja e Kiarës ka disa fjalë për dasmën e mbesës në BB Vip

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i dhanë fund ‘beqarisë’ duke kurorëzuar ‘dashurinë’ e tyre me dasmë brenda shtëpisë së Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky event është përjetuar shumë nga të gjithë ndjekësit e këtij formati, e sigurisht edhe nga familjarët e dy banorëve të shtëpisë së BBV.


E ftuar së fundmi në programin ‘Ftesë në 5’, ishin tezja dhe shoqja e ngushtë e Kiarës. Tezja e moderatores rrëfeu se të gjithë familjarët janë emocionuar nga ai moment i veçantë, ndërsa nënvizoi se edhe Kiara e ka ndjerë dhe përjetuar shumë atë moment, pasi sipas saj është person që nuk bën asnjë veprim pa e ndjerë.

“Unë e shoh shumë mirë Kiaren, nuk dua të flas për më shumë se Kiara do e thotë vetë kur të dalë. Kiara e ka pasur ëndërr gjithmonë të bëj një dasmë shumë të madhe dhe mendoj se qau se është tip i ndjeshëm, edhe ne kemi qarë kur e pamë.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli i dhanë fund ‘beqarisë’ duke kurorëzuar ‘dashurinë’ e tyre me dasmë brenda shtëpisë së Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky event është përjetuar shumë nga të gjithë ndjekësit e këtij formati, e sigurisht edhe nga familjarët e dy banorëve të shtëpisë së BBV.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë