Loading…

Teuta ka nevojë për ndihmën tuaj, familja e saj kërkon para për shërim

  • 14/10/2019 | 14:28

Teuta ka nevojë për ndihmën tuaj, familja e saj kërkon para për shërim

Familjarët e Teuta Kelmendit po bëjnë thirrje për ndihmën e Teutës, e cila është diagnostikuar me kancer në mëlçi, transmeton Gazeta Metro.


Siç thuhet në kërkesën e familjes asaj i duhen para për shërimin e kësaj sëmundje dhe i duhet ndihma për shkak të mungesës së parave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë