Loading…

Testohet sistemi i alarmit në kryeqytet

  • 03/06/2017 | 12:06

Testohet sistemi i alarmit në kryeqytet

Testimi i paraparë i alarmit për në ora 12:00 në kryeqytet sapo ka përfunduar.


Testimi sipas njoftimit të Komunës së Prishtinës u realizua me tingull të njëtrajtshëm sirene, në kohë zgjatje dy herë nga 30 sekonda./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë