Loading…

Tërmeti në kufirin Kosovë-Serbi, 3.7 shkallë

  • 16/03/2020 | 22:57

Tërmeti në kufirin Kosovë-Serbi, 3.7 shkallë

Para disa minutash një tërmet është ndier në Prishtinë dhe Ferizaj.


Ky tërmet ishte 3.7 shkallë të riterit.

Këtë e ka konfirmuar sizmologu Shemsi Mustafa.

Epiqendra ishte në kufi me Kosovën dhe Serbinë ndërsa një tërmet tjetër është ndier edhe në Tiranë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë