Loading…

Tërmet në Shqipëri

  • 08/04/2020 | 08:29

Tërmet në Shqipëri

Sikur të mos i mjaftonte përballja me koronavirusin, Shqipëria kohëpaskohe po goditet edhe nga tërmetet, duke shkaktuar një shqetësim tjetër për qytetarët.


Një tërmet me magnitudë 3.7 të shkallës righter është regjistruar mëngjesin e sotëm atje.

Epiqendra e tërmetit u regjistrua në Korçë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka shkaktuar dëme.

Kujtojmë se në muajin mars Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm ku humbën jetën mbi 50 persona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë