Loading…

Tërmet në Shkup (Foto)

  • 15/06/2017 | 08:52

Tërmet në Shkup (Foto)

Një tërmet me magnitudë 6,2 ballë sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mëngjesin e sotëm në orën 06 e 07 minuta në Shkup dhe rrethinë, njofton Express.


Sipas Qendrës Evopiane-Mesdhetare Seizmologjike, epiqendra e tërmetit ka qenë 12 km. në verilindje të Shkupit, në thellësi prej 10 kilometrave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë