Loading…

Termet në Kosovë, ‘dridhet’ Suhareka

  • 28/11/2021 | 19:56

Termet në Kosovë, ‘dridhet’ Suhareka

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës konkretisht në Suharekë.


Tërmet me magnitudë 2.5 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug-lindje të Suharekës, në Kosovë, rreth orës 18:58, shkruan SuharekaOnline.

Tërmeti i fundit në pothuajse të njëjtin vend ishte regjistruar me 27 tetor 2021 me shkallë 2.4.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë