Loading…

Termet në Gjirokastër

  • 17/12/2016 | 13:21

Termet në Gjirokastër

Një tremet ka goditur sot në mesditë pjesën jugore të Shqipërisë. Termeti me magnitudë 4.3 ballë është regjistruar dhe nuk ka të dhëna për dëme apo persona të lënduar.
Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane, epiqendra e tërmetit ka qenë 17 kilometra në jugperëndim të Gjirokastrës, me një thellësi vetëm 2 kilometra, shkruan Top Chanel.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë