Loading…

Tenton ta dhunojë me forcë një femër: Arrestohet një person në Prishtinë

  • 03/08/2019 | 11:36

Tenton ta dhunojë me forcë një femër: Arrestohet një person në Prishtinë

Dje në Prishtinë një mashkull ka tentuar që me forcë ta dhunojë një femër, transmeton Gazeta Metro.


I dyshuari mashkull/shqiptar ka tentuar me forcë ta dhunojë viktimën femër/shqiptare dhe për këtë policia menjëherë është njoftuar.

Sipas Policisë së Kosovës i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë