Loading…

Tentoi t’i japë drogë shokut në burgun e Lipjanit, arrestohet

  • 06/03/2017 | 12:21

Tentoi t’i japë drogë shokut në burgun e Lipjanit, arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar se tentoi të fusë lëndë narkotike në Qendrën Korrektuese në Lipjan.


Personi, sipas policisë, gjatë një vizite të një miku të tij, i cili ishte duke vuajtur dënimin në qendrën korrektuese, ka tentuar t’i japë lëndë narkotike.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë