Loading…

Tentim vrasje në Pejë

  • 26/05/2017 | 14:41

Tentim vrasje në Pejë
Foto nga arkiva

Policia dje pasdite në Pejë ka arrestuar një person nën dyshimin për tenti vrasje.


Në njoftimin e policisë rajonale të Pejës thuhet se dje në ora 16:20, është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti, për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar me thikë një person tjetër duke i shkaktuar lëndime të rënda.

Viktimës raportohet se i është ofruar tretmanit mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar thikën e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë