Loading…

Tentim vrasje në Gjakovë, një burrë tenton ta vrasë me sëpatë një tjetër dhe arratiset

  • 28/06/2022 | 09:49

Tentim vrasje në Gjakovë, një burrë tenton ta vrasë me sëpatë një tjetër dhe arratiset

Një tentim vrasje ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë, ku një burrë ka sulmuar një tjetër me sëpatë.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Në raport thuhet se i dyshuari gjendet në arrati, derisa viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“VRASJE NË TENTATIVË-Gjakovë 27.06.2022 – 19:25. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht me sëpatë viktimën mashkull kosovar me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore. Pas lëndimeve të marra viktima ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes mirëpo nuk e kanë hasur të dyshuarin e cili gjendet në arrati. Në konsultim me prokurorin e shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë