Loading…

Tensionohet edhe më tej situata: Pesë shpërthime të njëpasnjëshme në Kiev

  • 25/02/2022 | 19:36

Tensionohet edhe më tej situata: Pesë shpërthime të njëpasnjëshme në Kiev

Prezantuesi i Sky News, Mark Austin, ka thënë se janë dëgjuar shpërthime jashtëzakonisht të forta në Kiev, transmeton Gazeta Metro.


Sipas Austin, pesë shpërthime të njëpasnjëshme kanë ndodhur në minutat e fundit në kryeqytetin ukrainas.

Ai tha se gjatë tërë ditës ka qenë qetë në këtë pjesë të Ukrainës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë