Loading…

Tensione përpara ambasadës shqiptare në Athinë: Protestë pas vrasjes së ekstremistit grekë në Shqipëri

  • 28/10/2018 | 20:26

Tensione përpara ambasadës shqiptare në Athinë: Protestë pas vrasjes së ekstremistit grekë në Shqipëri

Mbrëmjen e së dielës, përpara Ambasadës Shqiptare në Athinë u organizua një protestë për vdekjen e Kostandinos Kaçifës, i cili u përlesh sot me policinë në Bularat të Gjirokastrës.

Në protestë kanë qenë edhe përfaqësues të Partisë Agimi i Artë, si dhe eksponentë të organizatave që përfaqëson minoritetin grek.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë