Loading…

Temperaturat për sot dhe gjatë fundjavës

  • 07/07/2017 | 08:10

Temperaturat për sot dhe gjatë fundjavës

Deri në fundjavë mot i ngrohtë, kryesisht me diell.


Temperaturat e ajrit do të shënojnë rritje graduale rreth vlerave mesatare për këtë periudhë, me minimale nga 12C deri në 16C, e maksimale nga 27 C deri në 31 C.

Sipas Prishtina Weather nën këto kushte, nga dita e mërkurë do të mbajë mot më i ngrohtë, kryesisht me diell e në fundjavë edhe me vransira të pjesëshme. Të dielen në orët e pasdites, vende-vende ka mundësi për riga lokale shiu, shkruan Gazeta Metro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë