Loading…

Temperaturat e larta djegin pyjet në Shqipëri (FOTO)

  • 09/07/2017 | 13:29

Temperaturat e larta djegin pyjet në Shqipëri (FOTO)

Temperaturat e larta të kësaj vere kanë bërë që një pjese e pyjeve në Shqipëri të përfshihet nga flakët.


Punonjësit e shërbimit të zjarrfikësve janë duke punuar për fikjen e zjarreve në zonat që janë të prekura.

Në foto shihen forcat zjarrfikëse duke ndërhyrë në një sipërfaqe me pyje të prekur nga zjarri në Gramsh./Gazeta Metro/

Image

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë