Loading…

Telefonoi 3 herë psikologen: Kush është personi që ndihmoi pilotin grek t’ia marrë jetën gruas së tij

  • 10/09/2021 | 19:04

Telefonoi 3 herë psikologen: Kush është personi që ndihmoi pilotin grek t’ia marrë jetën gruas së tij

Policia greke ende nuk ka mbyllur dosjen e vrasjes së vajzës britanike 20-vjeçare nga bashkëshorti i saj pilot.


Autoritetet do të lëshojë një urdhër-arresti për personin që ndihmoi Babis Anagnostopoulos për ta privuar nga jeta bashkëshorten Caroline Crouch.

Personi, i cili raportohet se ka marrëdhënie të ngushta edhe me familjen e viktimës nuk duket se është përfshirë ngjarje, por ka ndihmuar në fshehjen e gjurmëve. Por deri më tani nuk dihet asnjë detaj tjetër për të, a është grua apo burrë?

E vetmja gjë që dihet është se personi kishte telefonuar tre herë psikologen ku shkonte Caroline për të mos treguar sesi ajo i kishte marrëdhëniet me të shoqin. Po ashtu i njëjti person i ka sulmuar dhe makinën, por është kapur nga kamerat e sigurisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë