Loading…

Teknologjia, ndërmjetësuesi i kohës

  • 05/12/2016 | 23:55

Teknologjia, ndërmjetësuesi i kohës

Koha ka ndryshuar me të vërtetë shumë ndër vite. Raportet e njerëzve ndoshta nuk janë ftohur mirëpo edhe ato kanë një anë tjetër sot të njohjes. Teknologjia ndoshta është ajo që po i largon njerëzit fizikisht më shumë me zbulimet e saj të përditësuara.

Sot, librat janë zëvendësuar me tabletë, koha e ngrënies përfshin edhe telefonin, shoqëria më shumë ndjehet në rrjetet sociale sesa ekziston në të vërtetë.

Më poshtë gazetametro.net ua sjellë disa fotografi të përzgjedhura në kohë të ndryshme:

 

Pushimet2092055-1000-1464150959-8

Një takim mbas shumë vitesh 
2092255-1000-1464150959-2

Shoqeritë e vërteta
friends

Portretet
2092305-1000-1464150959-4

Koha e ngrënies
2092205-1000-1464150959-9

Ushtrimet
2092405-1000-1464150959-10

Sistemi shkollor
2091805-1000-1464150959-6

Festat
2091955-1000-1464150959-3

Vallëzimetdancing

Fotot e dasmave
2092355-1000-1464150959-1-1

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë