Loading…

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

  • 06/09/2021 | 17:20

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Bukuroshja shqiptare ka zbuluar një fotografi të partnerit.


Tea Trifoni është njëra ndër femrat më të përfolura në estradën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, kohëve të fundit ka qenë në krye të mediave rozë pas ndarjes me ish-partnerin e saj Beart Rexhepin.

 

Tea vazhdoi duke marrë vëmendje kur tha se ajo tashmë është në një lidhje serioze me të dashurin e ri i cili nuk është një fytyrë publike dhe se janë takuar rastësisht përmes Fation Kuqarit.

Së fundi ajo ka publikuar një kolazh fotografish nga pushimet e verës ku në fund ajo shtoi edhe një imazh të partnerit mirëpo sërish ka vendosur që të mos ia zbulojë tërësisht portretin atij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë