Loading…

Të vozitesh me tren në pavetëdije

  • 11/02/2018 | 15:21

Të vozitesh me tren në pavetëdije

Në parqet e lodrave të ndryshme, vëmendja më e madhe natyrisht tërheq ky treni i shpejtë me shina jo të rregullt.


Ky djalë vendosi të hipop në këtë lojë, e cila llogaritet më vdekjeprurës në botë, e ndërtuar nga druri, dhe reagimi i tij, si dhe shprehjet e fytyrës është thjesht i paçmuar, transmeton gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=YmqevU7AUaE&feature=youtu.be

Ka video të shumta të cilat janë edhe shumë qesharake por edhe shumë të frikshme. Shikoni videon më poshtë për të parë reagimet e këtij të riu./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë