Loading…

“Të të puth pak?”, Enca s’i ndal imazhet provokuese edhe me këmbë të thyer

  • 26/09/2020 | 22:03

“Të të puth pak?”, Enca s’i ndal imazhet provokuese edhe me këmbë të thyer

Enca solli fotografi provokuese e veshur me këmishë nate.


Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo të re që ka rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se ka thyer këmbën, andaj është detyruar t’i nënshtrohet një operimi, i cili rezultoi me sukses.

Edhe pse ende e ka këmbën e fashuar, artistja nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj të shumtë dhe njësoj veproi edhe së fundi.

Ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me këmishë nate të hapur tek gjoksi.

 

View this post on Instagram

 

-Të të puth pak? -Të më puthësh shumë🥰 (Sa me shume te besh swipe, aq me e lumtur behem😂 1,2,3,4 or 5?)

A post shared by ENCA (@enca) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë