Loading…

Të shtëna në Berlin, katër persona të lënduar

  • 31/07/2021 | 13:05

Të shtëna në Berlin, katër persona të lënduar

Një përleshje e dhunshme ndodhi afër në një parking të dyqaneve në pjesën veriore të Berlinit të premten, duke lënë katër persona të lënduar, raportoi gazeta gjermane, “Berliner Zeitung”.


Më vonë, kjo gazetë njoftoi se një person është arrestuar nga policia, shkruan Reuters.

Mediet lokale raportuan se në mesin e të lënduarve janë tre burra e një grua, duke shtuar se policia i ka marrë në pyetje dëshmitarët dhe e ka rrethuar vendin e ngjarjes.

Nga të lënduarit, njëri u ther me thikë, një tjetër pati plagë nga arma e zjarrit dhe i treti pati lëndim në kokë gjatë përleshjes në parkingun e veturave, raportoi gazeta gjermane.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë