Të shtëna me armë zjarri në qendër të Prishtinës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në Prishtinë, ku dyshohet se kanë mbetur të plagosur dy persona. Rasti ka ndodhur këtë mbrëmje, afër restuarantit “Te Pishat”. Ndërsa, gazeta Insajderi ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes. Gazeta Metro ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje. VIDEO.