Loading…

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Prishtinës, dyshohet për të plagosur

  • 27/03/2023 | 21:35

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Prishtinës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë janë dëgjuar sot në Prishtinë, ku dyshohet se kanë mbetur të plagosur dy persona.


Rasti ka ndodhur këtë mbrëmje, afër restuarantit “Te Pishat”.

Ndërsa, gazeta Insajderi ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Gazeta Metro ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje.

VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë