Loading…

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të shkollës fillore në Komoran

  • 24/06/2022 | 16:27

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të shkollës fillore në Komoran

Një person, nën rrethana ende të pasqaruara, ka shtënë sot me armë zjarri në drejtim të shkollës “Xheladin Gashi” në Komoran të Drenasit.


Sipas dëshmitarëve, rasti ka ndodhur rreth orës 15.00 dhe personi ka shtënë me armë nga automjeti i tij derisa ishte në lëvizje.

Edhe pse në ato momente kishte nxënës në shkollë, fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë