Loading…

Të shtëna me armë tek ‘Santea’ në Prishtinë

  • 13/02/2018 | 12:04

Të shtëna me armë tek ‘Santea’ në Prishtinë

Të shtëna me armë tek ‘Santea’ në Prishtinë.


Sipas burimeve të Indeksonline nuk ka të plagosur, por vetëm persona të cilët morën lëndime nga përleshjet fizike që ndodhën në mes dy grupeve të rinjsh.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë