Loading…

Të shtëna me armë te lokali i Noizy, plagoset një politikan

  • 16/05/2022 | 14:40

Të shtëna me armë te lokali i Noizy, plagoset një politikan

Të shtënat me armë janë dëgjuar pak më parë në Durrës, raportohët se një ish-zyrtarë i Partisë Socialiste ka mbetur i plagosur.


Raportohet se kjo ka ndodhur te lokali i reperit Noizyt në zonën e Currilave, ku ka mbetur i plagosur një person.

Abc mëson se i plagosur nga të shtënat me armë ka mbetur Ardit Kërtusha ish-kandidati për kreun e PS në Durrës.

Noizy është një ndër reperët më të njohur në Kosovë dhe Shqipëri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë