Loading…

Të shtëna me armë një aheng familjar në Prizren

  • 01/07/2022 | 09:25

Të shtëna me armë një aheng familjar në Prizren

Mbrëmjen e së enjtes ka pasur të shtëna me armë në një aheng familjar.


Policia njofton përmes raportit 24 orësh se nga i dyshuari mashkull kosovar është sekuestruar një pistoletë për të cilën kishte leje përkatëse.

“Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thotë më tej policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë